Публічна оферта

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Договірні відносини між покупцем та продавцем оформляються у вигляді договору публічної оферти.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений Договір є Договором публічної оферти між Фізичною особою – підприємцем Кравченко Ганною Геннадіївною, яка керує сайтом online.primaacademia.com надалі «Виконавець», та замовником послуг сайту, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається у надалі «Замовник».

1.2. Цей Договір визначає умови замовлення освітніх послуг, надалі «Послуги», Замовником через сайт Виконавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом «усної угоди» та має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовлених на сайті (або іншим способом) послуг.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

«Сайт» — сайт Виконавця, створений для укладання Договорів про надання послуг після ознайомлення Замовником із запропонованими Послугами Виконавця дистанційним способом.

«Виконавець» — Фізична особа-підприємець Кравченко Ганна Геннадіївна.

«Послуги» — освітній товар, що пропонується до замовлення, та розміщений на сайті online.primaacademia.com

«Замовник» — фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті online.primaacademia.com

«Одержувач» — фізична та/або юридична особа визначена Замовником, який має отримати замовлені Послуги.

«Акцепт» — повне та беззастережне прийняття Замовником умов Договору.

«Замовлення» — окремі позиції з асортиментного переліку Послуг, зазначені Замовником при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Виконавець здійснює продаж та надання Послуг, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті online.primaacademia.com, а Замовник оплачує та приймає Послуги відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через веб-сайт online.primaacademia.com в робочий час Виконавця.

3.1.2. Вартість послуг позначена у відповідних розділах на сайті Виконавця.

3.1.3. При оформленні замовлення Замовник повинен максимально точно вказати дані Замовника. Неправильна інформація, надана Замовником, може перешкодити виконанню замовлення у вказаний час.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Замовника на укладення цього Договору із Виконавцем.

3.2.2. Замовник оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.

3.2.3. Ціни на Послуги, вказані на сайті online.primaacademia.com є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Замовнику повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.2.5. Послуги платіжних систем, терміналів Замовник оплачує додатково.

3.2.6. Після оплати Послуг, Замовнику надсилає на електронну пошту посилання з доступом до оплаченої Послуги.

4. ЗАМІНА ПОСЛУГ. ПОВЕРНЕННЯ ПОСЛУГ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

4.1. Сплачені гроші поверненню не підлягають.

5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

5.1. Акцепт Оферти Замовником є ​​підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.

5.2. Договір набирає чинності з оплати послуг Замовником і діє до моменту виконання Виконавцем зобов’язань за цим Договором.

5.3. Виконавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Замовника. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

5.4. Замовник погоджується та визнає, що внесення змін до Оферти спричиняє внесення цих змін до укладеного вже чинного між Замовником та Виконавцем Договіру, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

6. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

6.1. Замовник гарантує збереження таємниці інформації, яку Виконавець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.

6.2. Виконавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

6.3. При купівлі послуг Замовник дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Виконавця виключно для ідентифікації Замовника/Отримувача при повторних замовленнях та для коректного виконання. При відмові Замовником Виконавець не зможе відповідним чином надати послуги.

З повагою, адміністрація інтернет-магазину online.primaacademia.com (Фізична особа-підприємець Кравченко Ганна Геннадіївна)

Дякуємо Вам, що ви є нашим учасником.